| SebySZ a întrebat:

Eu am terminat clasa a8-a si am picat la liceul Alimentar din Timisoara, cand pot merge sa ma inscriu ci ce imi trebuie plzz am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| illydiamond a răspuns:

Intradevar depunerea dosarelor la liceul unde ai intrat se face intre 15-25 iulie. ai nevoie de fisa matricola, adeverinta medicala de la scoala, copiii dupa buletin si certificat de nastere legalizate si adeverinta cum ca ai absolvit la o scoala (clasele 5-8)

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Depunerea dosarelor de inscriere la liceele la care candidatii au fost repartizati se va face intre 15 iulie si 25 iulie.
Mai multe detalii aici:
http://www.hotnews.ro/......-liceu.htm