| 123456611 a întrebat:

Eu as vrea in UK la universitatea de arte din Londra, aveti pareri pro si contra asupra invatatului in UK?

2 răspunsuri:
| ConnorRK800 a răspuns:

Din partea mea, sincer, parerile pro depasesc pe cele contra in aviz sistemului educational de acolo. Pe langa asta, vreau sa te intreb: realizezi ca facultatea (de arte) pe care vrei s-o faci e un drum bun spre a deveni somer? Sa nu mai adaug si student loan-urile (imprumuturile) care ajung la sume de peste 20000£, sume cu care poti face o facultate (sau curs de calificare intr-o meserie rentabila) aici si iti poti lua si o mica masina. Zic si eu...

| 123456611 explică (pentru ConnorRK800):

Am masina, imprumuturi nu o sa iau pentru ca imi permit si aceasta universitateesrte cea mai renumita si buna universitate de arte din britania si intreaga lume, una colegiala impartita in 6 colegii constitutive euam ales colegiul de moda, nu cred ca e un drum spre a deveni somer!