| ingerashscumpik a întrebat:

Eu impreuna cu o prietena am facut o carte(propria noastra creatie). Intrebarea este :Cum o prezentam in fata colegilor?(cel putin 5 minute sa tina)Primul raspuns primeste fundita+vot

3 răspunsuri:
| danieldan123 a răspuns:

Buna in primul rand ar trebui sa faci un scutr rezumat al primelor sa zicem, 10-20 pagini si dupa aceea o poti inprumuta colegilor tai care sunt interesati
sper ca te-am ajutat

| LaChatte a răspuns:

Pai inainte de ore il rugati pe cadrul didactic ca vreti sa prezentati o carte si spuneti ce mai aveti de spus!

Întrebări recente