| GiulianoSenior a întrebat:

Eu sunt la profilul Științe ale Naturi și ași dori sa îmi spuneți din ce materii se da la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Competente: Lb.romana,Tic si una dintre limbile straine la alegere. Scris dai la lb.romana,matematica2,biologie,chimie,fizica sau informatica (IX-X) una la alegere.

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

la iostorie, romana, engleza si la alegere dintre geografie si sociouman

| Chaquito a răspuns:

Personal am dat la romana, mate, engleza(puteam alege germana), chimie(puteam alege biologie), sport(puteam alege alta materie)... din cate imi aduc aminte. Insa a fost de mult happy. Bafta.