| fetitzadulke26 a întrebat:

Exista alta metoda in afara de aparatul dentar pentru indreptarea dintilor? de fapt dintii mei nu sunt strambi dar chiar ultimii 2 din coltul gurii,unul e prea sus, si celalalt e sub toti, aproape in cerul gurii.

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Madutzza98 ti-a dat acel link. Totusi cea mai comuna varianta este aparatul dentar, pentru ca e cel mai ieftin si rezultatele sunt cat se poate de sigure. Iar noile modele sunt foarte putin vizibile.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Schimba/ti daca nu vrei aparat dentar.

| Madutzza98 a răspuns:

Buna cauta pe net mai mute detalii sau cel mai bine intreaba doctorul, din cate stiu e mai scump dar merita.
http://www.avant-age.ro/invisalign-new/?gclid=CJS0oI-1rbECFYrP3wodkWMA0Q
http://www.aparatdentarinvizibil.ro/

| CersetoruVesel a răspuns:

Ca o glumita sa zicem o varianta ar fi sa dai cu dintii de bordura
vorbind serios cred ca e mai ieftin sa pui aparat dentar decat sa iti schimbi dintii

| mihaela997 a răspuns:

Alta metoda in afara de aparat dentar ar fi sa iti pui altii (asa a facut o vecina). Daca nu alta metoda nu cred ca mai este.