| iuliatntbumbum3107 a întrebat:

aparatul dentar mobil este eficient pentru indreptarea dintilor? specific faptul ca nu am dintii foarte strambi...scuze categoria dar stiu ca e cea mai accesata. va multumesc o seara placuta in continuare! happy

1 răspuns:
| funyartist a răspuns:

Pai da ca si eu am big grin deci stiu ca merge probabil stomatologul tau ti-a daat o foaie cu instructiunile pe care trebuie sa le urmezi. o sa fie foarte usor ai sa vezi si poti sa il porti doar noaptea ca ziua sa nu ai probleme sau complexe ca ai aparat dentar. sper ca te-am ajutat happy o seara buna si tie!