| Anonima1669 a întrebat:

Exista in Romania facultati speciale pentru cine vreau sa ajunga creator de moda?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acea persoana paranoica/retardata la care te referi este produsul acelei Universitati nu m-as mirasa se fi desfiintata intretimp laughing

| Prezidentul a răspuns:

Da, si se numeste facultatea de arte si design.
Facultatea de design din cadrul unibuc parca a fost desfiintata, dar poti incerca http://www.unarte.org/.

Iulia albu a terminat facultatea de arte si design din cadrul unibuc.

Funda?

| Hakuouki a răspuns:

Artele. Cred.
PS:Iulia Albu este doar o fire excentrica, probabil multi factori au facut-o sa fie asa, nu o urmaresc sau ceva, dar pe ea si pe Lady Gaga le admir pentru "nebunia" lor de a fi ele.