| neanicu a întrebat:

Exista posibilitatea pentru un foarte bun profesor clasele 5-8, sa fie trecut in randul profesorilor de liceu? sau nu se poate?

4 răspunsuri:
| aliona_6797 a răspuns:

Profesoara mea de matematica este de gimnaziu, dar preda si la clasele de liceu, de ex mie.

| Blosssom a răspuns:

Daca da un examen, trebuie sa aiba gradele necesare... Orice profesor care preda si la liceu si la gimnaziu are un examen dat, un grad...

| Miha a răspuns:

Treaba sta dupa experienta si grad, master, doctorat etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar dupa un examen.De exemplu profesoara mea de franceza a dat un examen si a plecat de la 5-8 la liceu!