| Anomim2025 a întrebat:

Exista posibilitatea sa aflu rezultatele la BAC mai devreme de miercuri?

Răspuns Câştigător
| Catalin_Stan_1994 a răspuns:

Salut! Nu poti afla notele decat pe data stabilita de Minister! Prima data vor aparea pe site, asa ca stai cu ochii in patru!

| Anomim2025 explică (pentru Catalin_Stan_1994):

Prefer sa vad rezultatele la scoala.
In fiecare an am vazut ca site-ul se blocheaza.
la liceu la ce ora apar in general?

| Adry05 a răspuns (pentru Anomim2025):

Stiu ceva de ora 16, dar nu stiu daca pana la 16 sunt afisate sau de la 16 se afiseaza.
Du-te pe la 14:30-15:00.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai vrea sa le vezi inainte de a se afisa?

| Zdog a răspuns:

Nu.

| Pabibabum09 a răspuns:

Buna! Nu, se pot afla rezultatele decât pe 5 iulie, data stabilită. In licee se vor afisa notele undeva pe la orele 16. Bafta!

| Maree1 a răspuns:

Eu am auzit ca pot aparea marti seara pe internet.

| AlexKazan a răspuns:

Nu, nu există nicio posibilitate, dar o să le vezi miercuri, mai e puțin happy.