| RMG a întrebat:

Exista profilul stiinte sociale bilingv engleza in liceele din Timisoara?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Da, exista!

O seara buna!

| RMG explică (pentru OnuOnulică):

Mersi la fel, poti detalia?

| mixxjim a răspuns:

Se pare ca exista doar cu franceza bilingv, la Calderon. Cu bilingv engleza ai cu profil de filo, la Shakespeare. Poti vedea toate liceele aici, poti schimba profilul sau orasul sau alte date in functie de ce te intereseaza http://www.admitereliceu.ro/......institutii

| Gabi19971983 a răspuns:

Bine inteles ca exista, orice liceu (ma refer la cele bune) trebuie sa aiba asa ceva.
Funda?

| RMG explică (pentru Gabi19971983):

Da celei/celui ce imi va raspunde mai explici t(ex de licee)

| Gabi19971983 a răspuns (pentru RMG):

Nu stiu exact nume de licee, nu sunt din Timisoara, dar trebuie neaparat sa aiba. Daca vrei la un liceu anume du-te si intereseaza-te, si vei vedea ca va avea, nu stiu sigur daca cu bilingv ngleza, s-ar putea sa fie pe franceza.
Succes!

| Mrme a răspuns:

La profilul stiinte sociale d-ai teza la Engleza si ai 3 ore pe saptamana. Nu trebuie neaparat bilingv

| RMG explică (pentru Mrme):

Stiu,dar am nevoie de informatii despre licee cu bilingv Engleza, nu alta limba, sau simplu, nu este acelasi lucru deoarece acumulezi mai mult in 6 ore decat in 3

| Mrme a răspuns (pentru RMG):

Ai dreptate.Imi cer scuze, dar nu am cum sa te ajut, nu cunosc licee din Timisoara. Multa bafta si sper sa gasesti liceul si profilul dorit.

| RMG explică (pentru Mrme):

Msfwinking