| shinsengumi1 a întrebat:

Exista vreun site de unde pot downloada cursurile anumitor facultati. Spre exemplu sunt interesat de cursurile de limba engleza de la sectia de limbi moderne aplicate din cadrul facultatii de limbi si literaturi straine. Stie cineva de unde pot face rost de ele sau daca le are cineva scanate astept un pm.Multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui de unde este facultatea. Da o cautare cu facultatea si afli daca exista cursurile care te intereseaza postate pe internet si daca le poti descarca.