| izvordemunte a întrebat:

Face careva modelism? De orice fel - automodele, aeromodele, modelism feroviar, naval, elicoptere. Ce anume v-a facut sa alegeti acest hobby? Cat cheltuiti in medie pe luna pentru el?
Daca nu faceti modelism, cunoasteti pe cineva care face? Ce va impiedica sa incepeti?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDogar a răspuns:

Aici poti vedea o galerie foto cu machete de tramvaie, autobuze și troleibuze: http://www.greatnews.ro/......-albe.html Poti sa iei legatura cu Andrei Marian (sau Marian Andrei), baiatul care a facut multe dintre machetele de acolo. El are site-ul forum.metrouusor.com, unde iti poti face un cont ca sa il contactezi. Au si rubrica de modelism.