| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce faceti cu banii?
Pe ce ii cheltuiti?
Ce cumparati cu ei?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Legume,fructe,piept de pui, peste, porc, electronice, cărți

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cumpar mancare de pisici, desi nu am pisici.

| Curious2 explică (pentru DoarBogdan):

Ce faci cu mancarea de pisici?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Curious2):

O dau la pisici.

| Curious2 explică (pentru DoarBogdan):

Pisicile carora le dai mancarea nu sunt ale tale, nu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Curious2):

Exact big grin
Ai +300 puncte.

| alina2k18 a răspuns:

Mancarica laughing, parfumuri -obsesia mea-, + latelly hainute = rochii + sandale la greu si tigari ca nu se poate fara.
Cam atat.
Nu cheltuiesc banii pe telefoane smechere ca nah prefer sa arat eu a smechera si sa miros asemeneawinking decat sa am doar telefonul smecher si eu sa ma imbrac din Obor si sa miros a fraiera laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru alina2k18):

Ce smecherasa esti tu puiut laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Bruno92):

Față de candidozele astea zoofile dă p-acia si coclitii de nu isi iau nici seen de la gagici pe telefoanele alea in rate ce sa zic... sunt cam smecherasawinking

| Bruno92 a răspuns (pentru alina2k18):

Dar nu trebuie sa fi rea, fiecare cum poate si cum il duce bibilica, nu trebuie sa judecam ca nici noi nu suntem perfecti. cica candidoze zoofile laughing) ce dur laughing)

| Furnicuta000 a răspuns:

In principal facturi ca alea sunt cele mai scumpe. Pe locul 2 ar fi mancarea ca in Romania se mananca la fel de scump ca in tarile cu salarii de mii de euro...
Lucruri de ingrijire personala, de stricta necesitate, pentru casa, haine (nu cumpar in fiecare luna).
O iesire in oras dar nu foarte des.
Diferite mofturi/cheltuieli fara rost, din impuls, dar incerc sa renunt la asta.

| Apokales a răspuns:

Cumpar avocado, desi nu-mi place il cumpar doar sa secatuiesc terenurile fertile de apa. La fel si cafeaua, am o gramada de pachete acasa, dar o beau ca sa alimentez sclavia celor din Uganda si Brazilia.
Dau banii pe prostituate doar ca sa sustin o industrie pe baza de sclavie ce ingradeste vointa femeii adesea facand-o dependenta de heroina si "muncind" ca sa isi intretina dependenta.
In rest mancare, facturi, benzina si cam atat, incerc sa traiesc cu cat mai putin ca sa dezvolt industriile agricole de cafea si avocado, desigur si prostituatele, trebuie sa faca si ele un ban.

| CleanHeart a răspuns:

Imi place sa strang banii si sa imi iau chestii folositoare, bonus dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii dau pe chirie, make-up, haine, încălțăminte, mancare, decorațiuni pentru casa, chestii pentru mine, ieșiri cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu încerc să-i chibzuiesc cât mai bine cu putinţă, adică să cumpăr cu banii obiecte utile în casă, durabile. Sunt de fel econoamă şi strângătoare.