| Anarchy55666 a întrebat:

Fara alte introduceri:

Am 9, 45 media la BAC.

Am terminat un liceu pe profil economic

Doresc sa ma inscriu Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica (preferabil la Informatica Economica).

Ca de obicei: pros and cons. Trebuie sa fac meditatii la mate/info in timpul verii pentru a face fata la toamna? Din cate am inteles, la info te ia de la un nivel destul de mic. Care program al facultatii ofera mai multe perspective de viitor?

Dar cel mai important: Am sanse sa intru cu media pe care o am?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa stie toata lumea cu ce medie ai luat bacul? De ce ai mai avea nevoie de meditatii daca ai aceasta medie?
O seara frumoasa iti doresc!