| elyteiubeste a întrebat:

Fiind vorba de un proiect la engleza despre muzica, voi cum credeti a ar trebui sa scriu pe el:cu mana sau la calculator?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Este adevarat ca scrisul de mana este apreciat mai mult de profesori,dar un referat/proiect facut la calculator arata mai solid(aranjat frumos in pagina,scris mare/mic subliniat, culori), la prima varianta putand exista si problema scrisului urat big grin

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

De mana e cel mai bine, profesorul apreciaza mai mult scrisul de mana pentru ca depui mai mult efort si o sa ai un punct in plus

| Carmen a răspuns:

Ia scrie cu piciorul! tongue