| BeautifulAngel a întrebat:

Funda:*! cei care stiu engleza as vrea sa imi traduca ce spune o vedeta intr-un video(dureaza numai 30 de secunde)

mi-ar trebui exact ce spune daca se poate.;;)

Videoul se afla mai jos:

http://www.youtube.com/watch?v=dFwMuytOOXE&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| d33utza003 a răspuns:

Nu am ales sa mostenim o lume cu un spatiu inconjurator care este devastat.
dar am facut-o!
am mostenit o lume care tinde spre o disparitie a speciilor cum a fost cu dinozaurii.
nu este generatia noastra de vina!
dar asta este datoria noastra:
pamanturile si apele pe care le-am proteja in urmatorii 50 de ani vor determina aceste specii sa supravietuiasca pentru urmatoarele milioane de ani...sa nu-i uitam si pe cei al caror viitor depinde de sanatatea mediului inconjurator! Totul depinde de noi!
du-te pe www.generationextinction.org