| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA! Sall, cand incepe scoala astazi? maine?

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu3 a răspuns:

Nu incepe astazi pe 5 ianuarie incepe!

17 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Scoala incepe in 5 ianuarie 2011

| EUSIATIT a răspuns:

Miercuri incepescoala / Ajunge atita distractie. si apoi stiti ca anul scolar se termina pe 10 sau 15 IULIE daci. mai aveti

| Yumitsu a răspuns:

Pfff...la noi incepe pe 10...(Chisinau)

| кא๔ a răspuns:

Pe 13 septembrie

| Hisaya a răspuns:

Miercuri.

| Bogdantatiana1401 a răspuns:

Salut la unii scoala incepe pe 10 ianuarie la alti ppe 5 ianuarie 2011 dar depinde daca ai luat vacanta miercurea chiar in ziua de miercuri vei incepe... fa socoteala de cand nu te-ai mai dus la scoala sa fie 2 saptamani cred ca si la tine incepe miercuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 5 happy, ma mut temporal la Chisinau happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te si la celelate comentari...pff nu ti-a zis invatatoarea, diriga dirigu? depinde in ce zi ai loat vacanta. Daca ai luat miercuri te duce pe 5 ianuarie adica miercuri peste 2 zile cu asta si eu mi-am facut griji pana am sunato pe diriga era bine daca incepeam si noi pe 10 da asta e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kret ca pe 5 happy mult norork la scoala big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni, cum treceti voi clasa? n-aveti nici cele mai elementare notiuni de gramatica...nu mi-am imaginat asa ceva. ar trebui sa va fie jena sa mai scrieti pe siteuri publice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 28 pana pe 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni pe 7 febroarie

Răspuns utilizator avertizat
| Godfather a răspuns:

Mda... pe 5 se incepe straight face

@EUSIATIT : cine dracu ti-a zis ca anul scolar se termina in iulie e un bou laughing. Poate pe 17 iuniewinking.

| diana_6295 a răspuns:

La mine scoala incepe pe 7 februarie, si cade luni.

| Geo_2433 a răspuns:

Scoala incepe miercuri, pe 5 ianuarie.Ne mai bucuram de cateva zile de vacanta. love struck

| Pauleta_5288 a răspuns:

Pe 5 miercuri