| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,maine se face scoala?

9 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Da. Dar, depinde ce clasa esti. Daca esti clasa a8-a, mai ai doar saptamana asta, de cealalta nu te mai duci la scoala, dar daca nu, vei face si saptamana asta si cealalta, in care se inchei mediile. Asadar, doar saptamana asta s-ar "face scoala", exista bineinteles mici exceptii!

| adrianbestboy98 explică (pentru butterflyeffect0000):

Pe 20 e premierea

| butterflyeffect0000 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

De fapt, premierea ar trebui sa fie pe 21 iunie (cade intr-o vineri)... Dar depinde de fiecare scoala...

| adrianbestboy98 explică (pentru butterflyeffect0000):

La noi e miercuri

| ioana_3915 a răspuns:

Pai depinde de fiecare scl intreaba-ti si tu colegii daca merg sau nu

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Pai azi noi am predat cartile si maine ne ducem asa doar pentru a fi scoala cu oamenii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Scoala se face pana in 21 iunie

| MissPinkPurple a răspuns:

Da normal de ce sa nu faci s-a terminat anul'?