| Fineness a întrebat:

Si maine incepe scoala...Trist,nu?

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

laughing DA, incepe afurisita aia de scoala.

Ah...eu sunt cls 8 si tocmai rasuflasem usor ca am scapat de acele teste initiale pe care le-am facut praf rolling on the floor...si acum ca nu mai dau teste o sa ne ingroape profesorii k predarile.

Trist, nu? laughing

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cum nu se poate mai rau...

| ralucaralu a răspuns:

Dalaughing

| ladyMillion a răspuns:

Cel mai tristcryingtrebuie sa-mi innec amarullaughingce-ar fi sa lipsim toti de la scoala luni si sa-i zicem sa ne scuteasca, pentru ca am fost chinuiti de o boala ingrozitoare numita"durere in fund de scoala"tongue

| marina28 a răspuns:

Cel mai trist!

| xLouana a răspuns:

Eextraaaaa sad

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Doar cand ma gandesc...
Zici ca vine Sfarsitul Lumii, asa de rau imi pare! happy.

| Tweetymrrr a răspuns:

Super'mega'ultra'hiper'giga'terra trist.sad

| Patrăţel a răspuns:

Eh, imi placee ziua de luni la scoala ca n-avem mate whistling! in rest celelalte zile, jalee. sad. partea buna, am scapat de testele alea big grin!

| ersilia11 a răspuns:

Foarte trist! as mai vreaa o luna de vacanta

| Johnny2010 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie ceva trist faptul ca mergi / mergeti la scoala / facultate, ar trebui sa va bucurati si sa va ganditi ca daca nu ati merge la cursuri ati merge la servici si poate ii mai bine asa pentru multi dintre voi pentru moment chiar daca nu realizati o veti face mai tarziu.

| puffa05 a răspuns:

Daaa foarte tristsad