| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU! Am si eu o mare rugaminte la voi! Trebuie sa fac un proiect despre orasul Craiova la geografie. Am totul facut, imagini, harta, tot. Imi mai trebuie insa sa fac caracterizarea si delimitarea zonelor functionale ale orasului si nu le gasesc nicaieri.Am cautat pe Google, Bing, Yahoo...nici in carti nu am gasit.Nu sunt din Craiova, deci nu stiu care sunt zonele.Nu am nevoie sa imi caracterizati voi, am nevoie doar de un link sau sa imi ziceti unde as putea sa le gasesc...VA ROOOGGGG! :*

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Tu in ce oras locuiesti? In Copsa Mica? Cum adica sa nu iti cunosti orasul in care locuiesti?! Intreaba-ti parintii si bunicii, intra pe Wikipedia si da search pe "Craiova" in cel mai rau caz. In ce cartile lu' peste ai cautat de n-ai gasit nimic despre Craiova, proasto! In cartea de telefoane? Nu cred, ca si acolo gaseai ceva informatii, inculto! Esti varza murata, bai Allyces! Nimic de mirare dupa ce id ti-ai ales! Nu mai posta intrebari de astea ca te faci total de ras, daca mai era cazul laughing Ai fi de ras daca nu ai fi de plans... Chiar nu iti este rusine de cat de proasta esti? Sau, ma rog, nu iti dai seama si atunci esti scuzabila cat decat : ))