| Aleeee15 a întrebat:

As dori si eu niste site-uri cu poze si monumente din Polonia si informatii.
Am de facut un proiect la geografie, si am nevoie de poze si informatii. Cand am cautat pe Google Imagini, erau doar imagini inutile.

Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Http://www.norc.ro/street-view/
Dai in josul paginii Warsow si o sa gasesti toate strazile si monumentele din polonia cu poze HD
la fel pentru Romania si mai multe tari.

| Aleeee15 explică (pentru Shatteredx):

Multumesc mult! :*

| Shatteredx a răspuns (pentru Aleeee15):

Cu placere, le poti salva folosind programul picasa, faci print screen cu butonul de la tastatura si le dai crop in picassa. Nu-i chiar asa mare bataie de cap si macar stii ca ai niste poze unice happy