| MarianM8777 a întrebat:

Funda + Vot repedee! din ce se da bacu' la liceele de arte?

Răspuns Câştigător
| vladsimpaticu234 a răspuns:

Alegi dintre istorie si geografie. Nu mai sunt alte materii. Am auzit ca se va da din educatie antreprenoriala( despre afaceri) dar nu s-a aprobat inca.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.edu.ro
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat această întrebare, documentează-te pe www.edu.ro
Pa, pa.

| VyrusEleven a răspuns:

Examenul de bacalaureat este aproape universal in Romania, deci indiferent de liceu, vor fi aceleasi materii si acelasi grad de dificultate. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor. Bafta

| MarianM8777 explică:

Pai la liceele de arta, unde sunt eu acum, clasa a 8-a nu se mai face mate din a 11-a si din a 9-a sau a 10-a nu se mai da teza asa ca nu cred ca se va da din mate big grin

| wrath007 a răspuns:

Daca vrei ti-as putea da unn link cu diferite subiecte, si se da din vechii artisti...

| vladsimpaticu234 a răspuns:

Muzica
arhitectura, arte ambientale si design
arte plastice si decorative

| MarianM8777 explică (pentru vladsimpaticu234):

Ok! si cultura generala? stiu ca romana, engleza dar dintre istorie si geografie se alege una? si atat? alte materii de cultura generala nu? happy

| vladsimpaticu234 a răspuns (pentru MarianM8777):

Alegi dintre istorie si geografie. Nu mai sunt alte materii. Am auzit ca se va da din educatie antreprenoriala( despre afaceri) dar nu s-a aprobat inca.