| Beibii a întrebat:

FUNDITA. ne-a pus la civica sa ne gandim la un 'proiect' de genu. ce putem face ca sa strangem bani pentru o excursie, sau ceva. nu gen: mama, imi trebuie X bani laughing. sau sa nu va ganditi ca trebuie sa mergem pe la usi laughing ceva legalhee hee de exemplu, sa confectionam ceva thinking nu prea stiu, ce idei aveti?tongue ( fundita )

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Eu as organiza un targ de vechituri.Am atatea si atatea chestii prin casa care nu-mi trebuie...

O zi frumoasa!