| Dragos_9559 a întrebat:

Gandeste rapid si explica :
1 supra8 +1supra2 ori(2x-1)=2x-1supra8 ori(8x-1)-1supra4 ori(4x-2)

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da sa iti faca mata tema ma nu noi!

| DeNyyy a răspuns:

Nusstiu din astea...laughing
serios.site-ul asta nu e pentru teme.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Cu ce ma aleg daca fac asta? tongue

| RoxannaST a răspuns:

Ar trebui raportata intrebarea asta, TPU e Toti Pentru Unu, nu Teme Pentru Useri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Dragos_9559 explică:

Raspunsul corect ie 1

| Dragos_9559 explică:

In primul rand nu fiti rautaciosi ca nu ie tema mea pur si simplu am scris un exercitiu sa vad dacal stiti cand am vazut ca spuneti tampeni am spus raspunsul care este 1 nu trebuie sa incepeti sa spuneti daste

| master_3159 a răspuns:

Tema la mate? slabtonguedaca vrei ajutor intreaba colegi la scoala nu folosii acest site pentru problema la mate...

Răspuns utilizator avertizat