| questi0n a întrebat:

Gasesc pe internet in format pdf materia de la biologie din clasele 11-12? am nevoie mai mult de cea de clasa a 11-a.Sau cum sa o cer de la librarie/biblioteca?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Cauta manualul tau de clasa a 11 si a 12-a si o s-o gasesti in pdf sigur

| Lester23 a răspuns:

Poti incerca prin memoratoare, le gasesti in orice librarie si nu sunt asa de scumpe si in plus sunt bune atunci cand la scoala iti preda o lectie si n-ai inteles

Stiu ca in a 11-12 se face genetica umana, prin urmare ii poti spune un memorator de clasa 11-12 sau un memorator cu genetica umana

Bafta.