| anonim_4396 a întrebat:

Gasesc undeva niste "cote" cu ce ar avea sanse mai mari la bac scris la romana - subiectul 3 (eseul structurat)? In alti ani erau si era chiar comic, dar acum dand bacul pe pielea mea nu mai e ^_^. Daca nu, voi ce credeti ca ar avea sanse mai mari(ma intereseaza pentru profilul real)?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cote o sa gasesti la agentiile de pariuri cu 1-2 zile inainte sa dai examenul. Nimeni nu poate sa aprecieze ce opera are sanse mai mari sa pice, n-ai de unde sa stii. Cel mai bine e sa le inveti pe toate happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru AFR81):

Am invatat deja totul, voiam doar sa vad ce cred altii big grin

1 răspuns: