| OhGodWhy a întrebat:

Lume am mierlit-o am scris la bac romana subiectul 3 in loc de Plumb ma refer la uman nu la real(Profilul), am scris Testament m-am incurcat si nu stiu daca o sa mi se ia in considerare?
Voi ce credeti am belit-o?

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Depinde de profesor, salbe sanse sa considere ca este bine.

| OhGodWhy explică (pentru Matt24):

M-am incurcat si nu am mai considerat ca este o poezie modernista gandindu-ma direct la simbolul cartii lasate ca mostenire :'(

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Dupa tot ce ai spus mai sus cu parere de rau iti spun ca da... lasa o sa il iei urmatoarea data numai bine

| Corleonee a răspuns:

Daca nu ai scris conform cerintelor, nu ia in considerare.