| Varvara87 a întrebat:

Ghicitoare:Ce nu are legatura cu chimia si e cuvant din anatomie?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce? laughing Absolut totul din jurul nostru este chimie, ar fi trebuit sa inveti asta la scoala.

| Varvara87 explică (pentru dullcat):

Corect si tu ar fi trebuit sa inveti pana sa dai un raspuns, ca era un joc de cuvinte, nu un cuvant din materia anatomie.Dar cum libertatea de exprimare este un drept garantat in ziua de astazi, nu pot sa ma simt deranjata ca un om se exprima inainte sa gandeasca desi era o intrebare la care nu trebuia sa razpunzi decat dupa un mimin efort de gandire.Nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa dai acest raspuns la o asemenea intrebare si cum de ti s-a aprobat

| dullcat a răspuns (pentru Varvara87):

Ai modificat intrebarea si ai adaugat ulterior ca este ghicitoare, deci las-o balta. laughing Apoi, regret sa te dezamagesc, dar cred toate intrebarile si raspunsurile sunt aprobate automat. Daca nu era asa, nu ar fi aparut pe site multe postari care incalca regulamentul.Insa de aceea exista optiunea de, Raporteaza', fiindca nu pazeste nimeni siteul 24/24.Esti libera sa dai report raspunsului meu.

| gabicoo a răspuns:

Varvara și întrebările ei. Nu au legătură cu TPU.

| Varvara87 explică (pentru gabicoo):

Eu am pus o ghicitoare, daca nu are legatura cu profilul acestui grup, nu trebuia sa fie aprobata