| YuliaNhO a întrebat:

Give me your heart/Give me your soul
Just became mine/Forget about all

Este ceva gresit din punct de vedere gramatical?

10 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna.
In loc de became trebuie become, pentru ca became este la trecut. In rest este corect. Tu ai compus-o?

| YuliaNhO explică (pentru Lynna):

Da. fara sa imi dau seama in timp ce mazgaleam pe un caiet.

| victor333 a răspuns:

Nu se spune forget about all--ci mai simplu forget about everything plus chestia cu become

| Decebalul a răspuns:

Nu, nu e nimic gresit din punct de veder gramatical! happy

| PurpleBox192 a răspuns:

In loc de ''became'' e ''become'' pentru ca e la prezent.Ar mai trebui (optional) un ''and'' intre ultimele 2 versuri.

| Andrei63673 a răspuns:

Frate nu e gresit nimic

| Cristian29 a răspuns:

Become in loc de became(fiind trecut).

| AnimeXgirl a răspuns:

Nu nu e nimic gresit, ne pui la incercare ai? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor