| deea2sabau a întrebat:

Gracia amor ce inseamna? si in ce limba e?

Răspuns Câştigător
| MaraVivi a răspuns:

Gracia amore e pe italiana si inseamna multumesc iubire, pe spaniola ar fi gracias amor seamana intre ele si inseamna acelasi lucru dar ca e in alta limba

10 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Draguta poza. nu e nevoie sa raspund la intrebare. prea usor. prea multi lingvisti cunoscatori happy

| Loly a răspuns:

Gracias amor e in spaniola si inseamna Multumesc, iubire.
Gracia amore e in italiana si inseamna Multumesc, iubire.
Ti le-am scris pe amandoua pentru ca nu imi dau seama la care cuvant ai uitat o litera.

| anonima20 a răspuns (pentru Loly):

In italiana se spune,, grazie,, nu gracialaughing

| MaraVivi a răspuns (pentru anonima20):

Nu e adevarat in italiana e gracie la multumesc nu grazie, grazie poate e alt cuvant sau e scris altcum.

| anonima20 a răspuns (pentru MaraVivi):

Eu locuiesc in Italia si stiu cuvinteleloser

| anonima20 a răspuns (pentru MaraVivi):

Cauta pe net si mai vedem cine are dreptatewinking

| Agnes00 a răspuns:

Gracis amor e in spaniola si inseamna : multumesc, iubire.

| Criiss16 a răspuns:

Gracias amor este in limba spaniola. Inseamna : multumesc, iubire! (:

| Criiss16 a răspuns (pentru MaraVivi):

Gracia amore? Probabil. (: Eu stiu doar spaniola, nu si italianahee hee

| MaraVivi a răspuns (pentru Criiss16):

Gracia amore e pe italiana si inseamna multumesc iubire, pe spaniola ar fi gracias amor seamana intre ele si inseamna acelasi lucru dar ca e in alta limba

| IustinaSiAtat a răspuns:

Este in lb spaniola si inseamna : multumesc iubire :*

funda?batting eyelashes