| Bundjy a întrebat:

Hallo. Sunt aici umanisti? Cine imi poate recomanda un link bun de filosofie, sa pot downloda carti filosofice pretioase. Respect... Voi fi recunoscator pentru un raspuns folositor...

1 răspuns:
| YourDailyApple a răspuns:

Da, eu sunt! Fiind ateu, atunci cand am renuntat la religie, am simtit nevoia sa umplu acel gol cu ceva. Asa ca am inceput sa ma pasioneze filosofia!
Exista Asociata Umanista Romana ( A.U.R. ), uite link : http://www.secularhumanism.ro/
Carti nu stiu de unde, dar banuiesc ca exista pe siteuri cu librarii :-?