| Butterfly007 a întrebat:

Heeeeeii. Vreau si eu un cometariu scurt la "Cresc amintirile" de L. Blaga. Sa nu fie chiar lung, dar nici scurt, cateva idei. Funda si vot. Mersiiiii!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici nu se fac teme!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.i tema, copil de 14-15 ani! E pentru cultura mea generala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nenea fluture, daca e pentru cultura ta generala de ce nu pui mana pe carte si vezi singur despre ce e vorba.Din cauza voastra noi nu vom mai avea nici un viitor in tara asta!
Va este lene sa deschideti o carte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nenea/tanti nu-i treaba ta ce fac eu. Vezi-ti de drumul tau!