| MissDelevingne a întrebat:

Ceausescu are figura de ceara la Madame Tussauds?

Ca asa a zis profa de engleza...laughing

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus miss! Eu știam că Hitler avea una, dar de Ceaușescu nu am auzit. Dar, uite, am găsit un articol interesant pe care, după ce îl citești, îl poți comenta cu profesoara de engleză și de asemenea o poți întreba unde găsești informația despre Ceușescu... așa cu delicatețe, da? Apoi ne zici și nouă.
O zi cu zâmbet să ai!

| Bunicul62 a răspuns:

Am inteles si eu ca are, dar la noi in sat se spune ca si ceara a curs de pe alcatuiala aia, ca a inceput sa plinga cu lacrimi de ceara de mila bietei tari.