| Roxxy691 a întrebat:

Heei :*. As vrea sa stiu cum e socolescu [liceul]. am terminat gimnaziul acum si m`ar tenta sa dau acolo. vreau sa stiu ce fel de elevi sunt acolo, pe unde e ca nici asta nu stiulaughing, si medii :* Fundaaalove struck

1 răspuns:
| PowerpuffMe a răspuns:

Buna roxy. uite ce te sfatiuesc eu : prin aprilie-mai va fi un targ de licee la palatul copiilor. te poti duce acolo ca sa afli mai multe iar in mai va aparea o brosura cu toate liceele. te sfatuiesc sa incerci sa dai examenul bilingv pentru o varietate mai larga de optiuni. Dar tine minte : mai bine poti intra la licee precum : Sincai, Basarab, Spiru, Hasdeu etc. care au media in jur de 9 happy deci sunt licee bune. sper ca sfatul meu te-a ajutat happy