| Bæ_Crißß_1996 a întrebat:

Heei... Cum pot sa imi conving diriginta sa ma lase sa ma mut cu o prietena?

Răspuns Câştigător
| Derpina3105 a răspuns:

Pai, depinde si de diriginta.
daca este o persoana mai calda, atunci incearca sa fii linistita la orele ei, dar totusi activa. da-i impresia ca meriti sa stai cu cineva cu care te intelegi. Pune-te bine si cu colegul tau actual de banca, mai ales de fata cu diriginta ta.
La mine a mers.

2 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

laughing Sper ca voiai sa spui sa te muti cu ea in banca, nu la ea acasă.
Depinde de diriginta. Am încercat și eu anul trecut sa ma mut in banca cu o colega si nu m-a lăsat.
Dar daca diriginta ta este mai înțelegătoare, mergeți la ea amândouă, tu si colega cu care vrei sa te muti, si rugati-o frumos.