| cookiemonster_3945 a întrebat:

Heei. Cum sunt profesorii la mate/info- liceul "Traian" Constanta? Care sunt cei mai rai si care sunt cei mai buni? Dau fundita pentru cel mai detaliat raspuns. big grin

1 răspuns:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu sunt la Traian, sunt la Eminescu dar am prieteni care sunt acolo si pot sa-ti spun ca sunt reguli foarte stricte, profesorii ...hmm.unii mai buni,alti mai rai.O cunosc doar pe profa de latina de la Traian pentru ca preda si la mine la liceu si e f ok,insa tu nu vei face latina ca esti la mate-info. Daca inveti bine nu vei avea probleme, mult succes mai ales cu profesorii de mate, fizica si chimie.