| DaianaLalala a întrebat:

Heey happy! FUNDAa :***! Am o intrebare pentru cei care stiu. Am o prietena care este in clasa a 10 si se va muta de la anul in America(U.S.A.) si doreste sa stie ce clasa va urma acolo? Si cum va fi transferata? Cum sunt liceurile americane (colegi, profesori si materie)?

1 răspuns:
| BACKaLx a răspuns:

Merge in SUA si completeaza un formular "ca ar vrea sa se inscrie in respectiva scolii si atat", dar e mult mai dificil ca in Romania