| SoUl a întrebat:

Heey TPU! >: love struck Vreau si eu sa imi spuneti din propria experienta... am un proiect la Mate in grupe [ suntem 6 in grupa] si este cel mai important proiect al meu de pana acum... si una dintre marile caliatati ale proiectului ar trebui sa fie ORIGINALITATEA! thinking Si in afara de planse si dosarul propriu-zis. ce alte metode mai cunoasteti pe care le.ati aplicat. ceva ca si machete sau Proiecte Power Point?! love struck Mss anticipaat!happy Voot si Fundaa

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Noi am avut de facut un cub cu desene gen un zmeu sa fie un romb si chestii din astea si pe fiecare figura de acolo, sau pe cateveva colturi ale unei fete sa scriem formule...cubul era 3D si era interesant! pe de alta parte, cei de la B de la mine din scoala au facut o plansa mare de carton pe spatele careia a li[it o placa de lemn care se putea indoii (ca sa stea dreapt cartonul) pe care au pus un acvariu cu pesti si cu bule pe care au scris tot asa formule...altii au facut facut un cos cu fructe folosind doar figuri geometrice!

sper ca te-am ajutatwinking