| Iulya04 a întrebat:

Hei! Am de cautat pentru tema la diregentie evenimente din școală/clasa care ar putea aparea in ziarul scolii sau orice alt ziar... Cateva idei va rog. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Astella a răspuns:

Uite: fa poezii despre cat de frumos va intelegeti,chiar daca poate nu e asa,fa benzi desenate surprizand unele scene din timpul orelor,compuneri despre voi,o descriere scurta a fiecarui profesor in parte(ex.,,Ne-a ajutat mult si ii multumim...),desene cu voi,poze impreuna, poze cu scoala, clasa voastra, profesori, si poti sa mai scrii despre unii colegi(daca ai) care am primit premii care au ajuns pe nu stiu ce loc la un concurs...si in general asta e. Sper ca te-am ajutat, caci drept sa iti spun si mie mi-a dat aceeasi tema numai ca la civica(Revista scolii). happy

| Iulya04 explică (pentru Astella):

Mersi mult

| Astella a răspuns (pentru Iulya04):

Cu placere

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Sa ne spui la ce scoala esti, sa aflam ce evenimente au avut loc, sa-ti spunem ce sa scrii? Dupa ce ca nu e voie cu teme aici, cum sa-ti dam noi idei de chestii care s-au intamplat in scoala ta?

| Iulya04 explică (pentru mixxjim):

Am vrut idei cu evenimente din scoli IN GENERAL... Nu trebuie sa fie totul real. Nu am inspiratie. Nu ti-am zis sa imi faci acum un roman am vrut doar idei de evenimente din scoala care ar putea aparea in ziar. Atat iti spun nu mai comenta aiurea ca oricum nu te bag in seama straight face

| iuyugu a răspuns:

Puteti sa cumparati o foaie mare si sa faceti un desen pe ea! Dar o foaie la care sa munciti toata clasa!
sau
Puteti sa invatati o melodie si sa o cantati in fata profesorilor.

Sunt multe lucruri care pot fi facute.
Oricum chiar daca nu imi dai funda, BAFTA!