| Ellimist a întrebat:

Hei am primit tema la engleza sa fac o compunere de 10-15 randuri cu inceputul acesta: No soon had i come back home than my little brother...
si nu pot sa scriu deoarece imi este foarte rau iar maine nu vreau sa iau 4crying. De precizat sunt clasa 10. Cine ma poate ajuta si pe mine macar cu o compuere in romana nu neaparat in engleza ca o traduc eu va roog. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| G a răspuns:

Si cine o sa-ti dea tie o compunere?
fa-o maine in pauza. 10-15 randuri nu e mult, te inspiri de la un coleg.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Si cine te va crede?thinking
eu zic ca nimeni
macar de ziceai adevarul
succes in continuare la 4 daca continui sa-ti faci temele pe net

| Ellimist explică:

A da si nu am mintit chiar mi-a fost rau dar totusi am reusit sa fac o compunere de 14 randuri si nu imi fac temele pe net.