| Roxana9339 a întrebat:

Hei! Am14 ani si peste 1 an o sa dau evaluarea nationala. Nu am facut niciodata meditatii, dar vara asta vreau sa fac la romana si la mate. Vreau sa incep prin iulie, dar pana atunci poate sa-mi dea cineva materia/programa ( nu stiu cum se zice, adica din ce o sa ne dea) la ambele materii? A, si cate de grea o sa fie evaluarea nationala, mi-e foarte frica happy Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

Din cate am auzit acum se da text la prima vedere si este mult mai usor decat era in anii trecuti sa tocesti tot