| Roxana9339 a întrebat:

Hei! Am 14 ani si mai am 1 an pana dau evaluarea nationala,nu am facut niciodata meditatii, dar din vara vreau sa fac la romana si mate (ca sa fixez ce nu am inteles pana acum),dar o sa incep prin Iulie,cred, pana atunci as vrea si eu materia/programa ( nu stiu cum se zice) la ambele materii, daca poate sa mi-o dea cineva i-as fi recunoscatoare. A, si inca ceva, cat de grea o sa fie, in general am numai note mari la ambele materii, dar mi-e frica sad Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Eu nu m-am meditat si nici n-am invatat prea mult, cu toate astea am luat 9, 40 in ambele. Este un examen relativ usor, mai ales daca inveti logic.