| mihaelamiruna a întrebat:

HEI, anul asta dau bac-ul si nu stiu ce sa aleg la a 3a materie sunt profil uman eu ma vreau intre sociologie si logica sau poate psihologie cei care au dat sau si restul care vi se pare cea mai usoara si cu cea mai putina materie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La uman orice materie e usoara.

| neutrino a răspuns:

Logic, logica, dar mai depinde cat de cat si de persoana. Nu poti invata ceva care nu-ti place, si cu un efort minim.

| Dyana_Dyya_1997 a răspuns:

Buna si eu sunt la uman, si mi se pare mult mai usoara sociologia deoarece aceasta este invatata in clasa a 11-a si poti sa te pregatesti mult mai bine, fata de logica care este doar studiul din clasa a 9-a unde mare parte s-a cam uitat. Acum depinde si de tine ce-ti doresti mai mult :*