| bammm2 a întrebat:

Hei! As dori sa merg la liceul militar *din Campulung*. Am citit mai multe pareri de pe internet si unele m-au descurajat, iar altele m-au facut sa-mi doresc mai mult sa merg. Imi puteti da mai multe informatii din experiente proprii sau din ce ati mai auzit? Multumesc mult!

1 răspuns:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Buna.Si eu vreau sa dau la poliție, tot asa aud si eu. Daca ne tot luam după toate părerile nu ajungem nicăieri. Daca iti place/te atrage un lucru fa l, fara sa ti cont s parerea lui x/y.Nu te astepta sa fie totul roz...