| Mmmmbejjjen a întrebat:

Bună ziua! As vrea sa ma interesez pentru ca sunt doritoare sa merg la liceul militar campulung moldovenesc, am văzut și am auzit pareri pro și contra. As vrea sa știu, pentru ca am auzit ca studenții sunt cazați la un camin/internat, cam cât costa suma pe o luna la acest cămin? Merita sa mergi la liceul militar? păreri va rog

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"studenții sunt cazați la un camin/internat, cam cât costa suma pe o luna la acest cămin? Merita sa mergi la liceul militar?"

in cazul tău nu merită că nu iei examenul de limbă română!

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și ce așteptări ai de la el, eu am auzit chestii de bine despre el, acum na.