| samy1samanta a întrebat:

Hei, buna! Ma puteti ajuta cu ceva? Sunt in clasa-8 si la anul trebuie sa intru la liceu, mi-ati putea recomanda cateva licee? Pentru ca eu nu m-am put hotari ce liceu sa urmez. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la cladire, sunt o multime. Cauta pe internet licee din zona in care locuiesti. Daca te referi la profil, de asemenea, cred ca gasesti pe internet toate profilele, iar tu il alegi pe clr care ti se pare cel mai potrivit.

| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Liceu military,licee civile cu profile de mate info,stiintele naturii, padagogic, filologie, depinde si ce aptitudini ai, mai sunt liceele sportive