| petrica5006 a întrebat:

Hei, buna!
Pe baza a ce se face admiterea la facultatea de științe economice departamentul informatica-economica la ubb Cluj?
Am cautat prin mai multe locuri, chiar și pe site-ul lor da nu găsesc, știe cineva sa îmi spună?

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nota de la bac + eseu motivational sau nota de la concursul lor organizat pentru elevii de clasa 11a/12a + eseu motivational. Asa a fost dintotdeauna.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Am cautat si eu pe site-ul oficial al facultatii minute in sir, dar n-am gasit.
Posibil sa nu fie momentan informatiile puse.
Contacteaza facultatea pentru informatii privind admiterea.