| ascovit a întrebat:

Hei. Care facultate vi se pare mai de viitor? Facultatea de litere sau asistenta socială? Vreau si argumente. Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Eu aş merge pe asistenţă socială. Este strict părerea mea şi nu trebuie să te influenţeze!
La Facultatea de Litere nu prea mai ai un viitor asigurat. Plus că nu reuşeşti să ai un trai decent. Privesc asitenţa socială cu mai multă încredere pentru că, din punctul meu de vedere, este de viitor!
Acum depinde unde te trage pe tine inima! Baftă!