| TreiSurori a întrebat:

Hei,care stie cand incepe bacu`? big grin
sunt total pe afara cu scoala

Răspuns Câştigător
| tunary a răspuns:

11 iunie incep probele orale...
2-4-6 iulie proba la romana/proba profilului/si proba la alegere happy

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu cred ca e nevoie sa afli ca oricum am impresia ca te duci degeaba.

| TreiSurori explică (pentru suntserios):

De ce?

| codrinstefan2103 a răspuns (pentru TreiSurori):

E greu să-ți dai seama, nu?

| TreiSurori explică (pentru codrinstefan2103):

?
explica te

| codrinstefan2103 a răspuns (pentru TreiSurori):

Singură te-ai dat de gol, prin afirmația că ești "total pe afară cu școala".

| TreiSurori explică (pentru codrinstefan2103):

Carnetul de note nu minte happy
Cea mai mica nota a mea este 6 deci te rog frumos, nu deca inainte sa cunostiwinking

Am fost plecata 2 luni si nu am avut 'treaba' cu scoala acele 2 luni, am fost in spital. De aceea am vrut sa aflu si eu happy

| codrinstefan2103 a răspuns (pentru TreiSurori):

Păi de ce nu zici așa din start? Este interpretabilă întrebarea ta și fără să te explici mai serios, oricine poate înțelege că ai legat școala de gard. Îmi cer scuze atunci pentru răspunsul meu mai răutăcios și succes la BAC.

| TreiSurori explică (pentru codrinstefan2103):

winking
Multumesc.