| Dana006 a întrebat:

Hei! Cât de mult poate trai un bulimic cu o boala de alimentație?

4 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Foarte putin. Maxim 3 luni, daca a fost sanatos.
Lasa-te de prostiile astea, pentru ca intre timp suferi mult. Ii chinui si pe cei din jur. Am cunoscut pe cineva cu aceasta toana. Iti spun ca nu merita.

| Dana006 explică (pentru Itanul):

Am realizat ca nu merita. La început nu am încercat sa ma opresc, iar când era deja târziu am conștientizat ca nu e bine ceea ce fac. Nu m-am mai putut opri pe cont propiu. A devenit o rutina...

| Itanul a răspuns (pentru Dana006):

Apeleaza la un medic pentru ajutor, daca nu poti singura.

| nimenisinimik a răspuns:

Nu stiu, un bulimare traiste mai mult.